Perakende Teknolojileri Konferansı Hakkında

Perakende Teknolojileri Konferansı

Perakende sektörünün güncel konularının ve sektörün yakın geleceğine ilişkin stratejilerin tartışıldığı Zincir Mağazalar Derneği Perakende Teknolojileri Konferansı, Zincir Mağazalar Derneği ile Perakende ve Bilişim Teknolojileri Tedarikçilerini her yıl bir araya getiriyor.

Her geçen gün sayısı ve beklentileri artan tüketicilerimiz bizlerden tam anlamıyla 7/24, kanal farkı gözetmeksizin hizmet bekliyor. Bu çok yönlü kalite taleplerini karşılayabilmemiz için ihtiyacımız olan alt yapı, Bilişim Teknolojisi bazındaki bilgi ve donanımımızın her geçen gün güçlenmesini ve sağlamlaşmasını gerektiriyor. Bizler Zincir Mağazalar Derneği üyeleri ve Yönetim Kurulu olarak bu yaklaşımı temel vizyonumuz olarak benimsedik ve o yönde kayda değer adımlar atmaya başladık. Zincir Mağazalar Derneği Perakende Teknolojileri Konferansı’nda geleceğe yönelik ama aynı zamanda bugünün de önemli bilişim teknolojileri konularını değerlendiriyoruz.

Hedefimiz
Perakende ve Bilişim Teknolojileri Tedarikçilerini bir araya getirerek
> Sektör gündeminin ana maddeleri haline gelen projeleri taşıdıkları tüm potansiyelleriyle karar vericilerin bulunduğu bir ortamda, perakendeciler ve BT firmaları olarak dile getirmek,
> Network ortamının kurulmasına olanak sağlamak,
> Sektörel sorunların asgari düzeye indirilmesini sağlamak,
> Geliştirilen projelerin hayat bulmasını sağlamak.